duszpasterze

duszpasterze

Dariusz Kowalek

Ks. kanonik mgr lic. Dariusz Kowalek


ur. 19 marca 1968 r. Pochodzi z parafii Św. Mikołaja w Parzynowie. Wyświęcony 26 maja 1993 roku w Kaliszu. W naszej Parafii od 1 lipca 2009 r. Ustanowiony kanonikiem honorowym Kapituły Kolegiackiej Św. Józefa w Kaliszu 15 maja 2011 roku.

Ks. mgr lic. Krzysztof Raj


ur. 7 czerwca 1986r. Pochodzi z parafii św. Wojciecha i św. Stanisława w Burzeninie. Wyświęcony 26 maja 2011 roku w Kaliszu. W naszej Parafii od 1 lipca 2016r.
Ks. mgr lic. Krzysztof
Dariusz Kowalek

Ks. mgr Artur Kułton


ur. 09 sierpnia 1982r. Pochodzi z parafii p.w. Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach. Wyświęcony 28 maja 2008 roku w Kaliszu. W naszej Parafii od 02 lipca 2018r.