OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE 02 grudnia 2018 r.

OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE 02 grudnia 2018 r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy czas Adwentu. Roraty codziennie o godz. 18.00, tylko w piątek o godz. 17.00.

  2. W tym tygodniu zbiórki ministranckiej wyjątkowo nie będzie.

  3. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 17.00 (z lampionami) i 18.30.

  4. SPOTKANIE OPŁATKOWE DLA RODZICÓW LEKTORÓW, RODZICÓW MINISTRANTÓW I KANDYDATÓW NA MINISTRANTÓW W PIĄTEK 14 GRUDNIA O GODZ. 19.00 NA PROBOSTWIE.

  5. SPOTKANIE OPŁATKOWE WSZYSTKICH LEKTORÓW, MINISTRANTÓW I KANDADATÓW NA MINISTRANTÓW Z USTALENIEM DNI KOLĘDOWYCH DLA MINISTRANTÓW I ASYSTY NA PASTERKACH W SOBOTĘ 22 GRUDNIA O GODZ. 16.00 NA PROBOSTWIE.

  6. Powoli nadchodzi czas Kolędy – odwiedzin duszpasterskich rodzin w Parafii. Przypominamy sobie lub uczymy się śpiewać kolędy i tekstu wierszyka kolędowego:

    Niech Bóg zdrowiem Was obdarzy

    I życzymy Wam pomyślności

    Abyście tu pod wspólnym dachem

    Żyli w zgodzie i w miłości.

    Niechaj Pan Bóg z Wami mieszka

    A będzie Wam tu spokojnie

    Bo on każdy uczynek dobry

    Wynagrodzić umie hojnie”.

LEKTORZY, MINISTRANCI, KANDYDACI NA MINISTRANTÓW – SPIS

  1. Tomasz Gabryelczyk

  2. Dawid Majsnerowski – studenci

  3. Piotr Maciejewski

  4. Jakub Grobelny

  5. Krzysztof Garbarek

  6. Mateusz Łakomski – kl. IV ponadgimnazjalna

  7. Jakub Cieplik – kl. III ponadgimnazjalna

  8. Jan Olszewski

  9. Fabian Szajda

  10. Szymon Fabisiak – kl. II ponadgimnazjalna

  11. Mateusz Paluszkiewicz

  12. Kacper Skrzypczak

  13. Sebastian Szajda

  14. Krystian Chytrowski – kl. I ponadgimnazjalna

  15. Jakub Rogowski

  16. Eryk Szeszycki

  17. Antoni Szcześniak

  18. Arkadiusz Marszałek – kl. VIII

  19. Wojciech Pawelczak – kl. VII

  20. Michał Sasin

  21. Karol Szcześniak

  22. Kacper Zmyślony

  23. Fabian Karolak – kl. VI

  24. Damian Michalak

  25. Aleksander Rejek

  26. Oskar Namysł – kl. V

  27. Oskar Paszyn

  28. Mateusz Taszarek

  29. Ksawery Murawski – kl. IV

  30. Miłosz Budzik

  31. Mateusz Praczyk

  32. Michał Taszarek – kl. I

  33. Miłosz Poczta

  34. Antoni Cieplik – kl. O

  35. Piotr Namysł – przedszkole

  36. Wiktor Poczta

PREZES MINISTRANTÓW – Jan Olszewski

ZASTĘPCA PREZESA – Mateusz Paluszkiewicz

PREZES HONOROWY – Tomasz Gabryelczyk

II PREZES HONOROWY – Piotr Maciejewski.