OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE
14 KWIETNIA 2019 r.

OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE
14 KWIETNIA 2019 r.

  1. Czytanie Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową:

    – sobota godz. 18.30 i niedziela godz. 9.30 – Tomasz Gabryelczyk, Dawid Majsnerowski

    – niedziela godz. 7.00 i godz. 8.00 – Piotr Maciejewski, Jan Olszewski

    – niedziela godz. 11.00 i godz. 12.15 – pan Paweł Maciejewski, pan Stanisław Tomczak

    – niedziela godz. 15.40 i godz. 18.00 – pan Stefan Wałęsiak, pan Tomasz Orlicki.

  1. W Niedzielę Palmową uroczysta procesja z Placu Jana Pawła o godz. 11.00 z gałązkami palmowymi.

  2. Gorzkie Żale o godz. 15.00, później Msza św.

  3. W Wielki Poniedziałek spowiedź św. w naszej parafii z udziałem kapłanów z całego dekanatu. Pamiętajmy o spowiedzi św.

  1. ZBIÓRKA DLA WSZYSTKICH LEKTORÓW, MINISTRANTÓW I KANDYDATÓW NA MINISTRANTÓW W ŚRODĘ O GODZ. 19.15 W KOŚCIELE. OBECNOŚĆ WSZYSTKICH KONIECZNA.

  2. Zapraszamy do uczestnictwa w liturgii Wielkiego Tygodnia:

    – Wielki Czwartek godz. 18.30.

    – Wielki Piątek godz. 18.30.

    – Wigilia Paschalna w Wielką Sobotę o godz. 20.00.

    Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i wspólnej modlitwy. Zapraszamy również do adoracji Pana Jezusa w Kaplicy Adoracji iw Grobie Pańskim

LEKTORZY, MINISTRANCI, KANDYDACI NA MINISTRANTÓW – SPIS

  1. Tomasz Gabryelczyk

  2. Dawid Majsnerowski – studenci

  3. Piotr Maciejewski

  4. Jakub Grobelny

  5. Krzysztof Garbarek

  6. Mateusz Łakomski – kl. IV ponadgimnazjalna

  7. Jan Olszewski – kl. III ponadgimnazjalna

  8. Fabian Szajda

  9. Szymon Fabisiak – kl. II ponadgimnazjalna

  10. Mateusz Paluszkiewicz

  11. Kacper Skrzypczak

  12. Sebastian Szajda

  13. Jakub Rogowski – kl. I ponadgimnazjalna

  14. Antoni Szcześniak

  15. Arkadiusz Marszałek – kl. VIII

  16. Wojciech Pawelczak – kl. VII

  17. Michał Sasin

  18. Karol Szcześniak

  19. Kacper Zmyślony

  20. Fabian Karolak – kl. VI

  21. Damian Michalak

  22. Aleksander Rejek

  23. Oskar Namysł – kl. V

  24. Oskar Paszyn

  25. Mateusz Taszarek

  26. Ksawery Murawski – kl. IV

  27. Miłosz Budzik

  28. Mateusz Praczyk

  29. Michał Taszarek – kl. I

  30. Miłosz Poczta

  31. Antoni Cieplik – kl. O

  32. Piotr Namysł – przedszkole

  33. Wiktor Poczta

  34. Kajetan Murawski

PREZES MINISTRANTÓW – Jan Olszewski

ZASTĘPCA PREZESA – Mateusz Paluszkiewicz

PREZES HONOROWY – Tomasz Gabryelczyk

II PREZES HONOROWY – Piotr Maciejewski.