OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA
XIX ZWYKŁA 09.08.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA
XIX ZWYKŁA 09.08.2020 r.

  1. Dziś w kościele taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne Parafii. Po Mszy Św. zbiórka ofiar na funkcjonowanie naszego Diecezjalnego Radia Rodzina. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Od poniedziałku do soboty o godz. 15:00 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia odmawianą w okresie wakacyjnym prywatnie.
  3. We wtorek Nowenna do Św. Antoniego, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z wieczorną Mszą Świętą.
  4. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30 – 8:00 i 18:00 -18:30.
  5. Zespół Charytatywny jak co roku na Uroczystość Wniebowzięcia NMP przygotowuje wieńce z kwiatów i ziół. Zakupując je wspieramy najuboższych z naszej parafii.
  6. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w porządku niedzielnym.
  7. Zgodnie z apelem ks. abp. Stanisława Gądeckiego niedziela 16 sierpnia 2020 roku będzie przeżywana jako dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu, którzy ucierpieli  w wyniku eksplozji materiałów wybuchowych. Wydarzenie okazało się tragiczne w skutkach, przynosząc 150 ofiar śmiertelnych (a liczba ciągle wzrasta), ponad 5 tys. rannych i szkody materialne oszacowane na miliardy dolarów.W tym dniu w kościołach naszej diecezji będzie zanoszona szczególna modlitwa za tych, korzy przeżyli i za tych którzy zginęli w wyniku wybuchu. Po Mszach św. będzie przeprowadza zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych.  
  8. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godz.8.00 nabożeństwo trzeżwościowe.
  9. Biuro parafialne czynne bezpośrednio po Mszach Świętych od poniedziałku do piątku.
  10. Prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny oraz Przewodnik Katolicki dostępna przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.