OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA
XVII ZWYKŁA 26.07.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA
XVII ZWYKŁA 26.07.2020 r.

 1. Dzisiaj o godzinie 12.00 Uroczystość I Komunii Świętej dla pierwszej grupy dzieci naszej Parafii.
 2. W „białym tygodniu” dzieci przychodzą codziennie na Eucharystię o godzinie 18:30. W piątek zakończenie białego tygodnia i wręczenie pamiątkowych egzemplarzy Pisma Świętego.
 3. Od poniedziałku do soboty o godz. 15:00 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia odmawianą w okresie wakacyjnym prywatnie.
 4. We wtorek Nowenna do Św. Antoniego, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z wieczorną Mszą Świętą.
 5. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30-8:00                   i 18:00 -18:30.
 6. Naszym Solenizantom – księdzu Krzysztofowi i Pani Annie – organistce, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich Łask potrzebnych do wzrastania duchowego na drodze do nieba.
 7. Za tydzień I sobota miesiąca. Różaniec Fatimski o godzinie 18.00.
 8. Również w sobotę 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W modlitwach polecamy ofiary tej tragedii, jak i całej IIWŚ.
 9. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godz.8.00 nabożeństwo dla czcicieli NSPJ.
 10. Taca następnej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.
 11. Dzisiaj po każdej mszy świętej odbędzie się przed kościołem tradycyjne poświęcenie pojazdów z racji święta patronalnego kierowców – św.Krzysztofa.
 12. Nadal możemy wspierać funkcjonowanie Parafii składając ofiary na konto naszej parafii z dopiskiem: „Darowizna na cele kultu religijnego”. Z serca składamy wielkie „Bóg zapłać” wszystkim , którzy nas nieustannie wspomagają w każdym wymiarze i duchowym i materialnym.
 13. Biuro parafialne czynne bezpośrednio po mszach świętych od poniedziałku do piątku.
 14. W czwartek na Jasną Górę udaje się pielgrzymka parafialna. Zapraszamy. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Wyjazd o godz.9.00 z Małego Rynku.
 15. Prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny oraz Przewodnik Katolicki dostępna przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.