OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 KWIETNIA 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 KWIETNIA 2018 r.

 1. Dzisiaj:

– po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo w intencji trzeźwości

– o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św.

 1. Dzisiaj zaraz po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar na biednych i potrzebujących w naszej Parafii oraz na działalność charytatywną diecezjalnej oraz parafialnej „Caritas” w ramach zakończonego Tygodnia Miłosierdzia. Wszystkim, którzy złożą na ten cel ofiarę już teraz gorąco dziękujemy „Bóg zapłać”.
 2. Dzisiaj pod hasłem „Weźmijcie Ducha Świętego” (J 20, 22)rozpoczynamy X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z całego serca zachęcamy wszystkich do czytania, medytowania i modlitwy tekstami Biblii, a jednocześnie do włączania się w czytanie Słowa Bożego w czasie Mszy św. Zainteresowanych prosimy zgłaszać się w zakrystii lub w biurze parafialnym
 3. Spotkanie dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele.
 4. Spotkanie ministrantów i chłopców, którzy pragną zostać ministrantami w piątek o godz. 17.00 w kościele.
 5. Spotkanie młodzieży ponadgimnazjalnej w ramach katechezy przyparafialnej w piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 6. Spotkanie scholki dziecięcej w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.
 7. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 18.00.
 8. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza – dzień szczególnej modlitwy o dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne.
 9. Rodzinom, które spełniły już obowiązek daniny diecezjalnej i pamiętały o potrzebach Parafii i Seminarium Duchownego bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.
 10. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabyć bardzo ciekawy numer dwutygodnika naszej Diecezji „Opiekun” z wieloma bardzo interesującymi artykułami, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
 11. Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie w związku z przypadkami oszustw na osobach starszych i samotnie mieszkających zwróciła się z prośbą o odczytanie apelu do wiernych.