OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 STYCZNIA 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 STYCZNIA 2019 r.

 1. Dzisiaj z racji zbliżającego się Światowego Dnia Życia Konsekrowanego modlitwą i ofiarą wspieramy ludzi, którzy swoje życie poświęcili Bogu i bliźnim jako siostry zakonne, ojcowie i bracia zakonni. Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar na cztery klasztory kontemplacyjne naszej Diecezji, w których siostry klauzurowe modlą się za nas. Za okazaną życzliwość i pomoc, wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.

 2. Dzisiaj o godz. 15.00 Koncert Kolęd i Pastorałek pt. „Pożegnanie z Kolędą” w wykonaniu ponad 10 chórów Południowej Wielkopolski. Na ten wyjątkowy koncert i do wspólnego kolędowania bardzo serdecznie zapraszamy.

  W związku z koncertem dzisiaj wyjątkowo nie będzie Koronki i Mszy św. o godz. 15.00.

 3. W ciągu tygodnia Msze św. wieczorne o godz. 18.30.

 4. We wtorek dodatkowa kolęda dla osób, które nie mogły przyjąć kolędy wcześniej, a pragną spotkać się z kapłanem. Indywidualne zgłoszenia w biurze parafialnym i w zakrystii.

 5. W środę po Mszy św. wieczornej i Nowennie spotkanie członków Akcji Katolickiej na probostwie.

 6. W pierwszy piątek miesiąca:

  – spowiedź św. w czasie każdej Mszy św. oraz dodatkowo od godz. 15.00 do 19.00

  – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 9.00

  – Msza św. wynagradzająca z udziałem dzieci o godz. 17.00

  – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, później Msza św. Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 7. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 17.00 i 18.30. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie świec dzieciom kl. III i spotkanie z rodzicami.

 8. W sobotę o godz. 16.00 Koncert Kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Serdecznie zapraszamy.

 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo dla Czcicieli Serca Pana Jezusa.

 10. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć bardzo ciekawy najnowszy numer dwutygodnika naszej Diecezji „Opiekun” z wieloma bardzo interesującymi artykułami, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.