OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12 MAJA 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12 MAJA 2019 r.

 

 1. Za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej Parafii z racji drugiej niedzieli miesiąca bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.

 2. Dzisiaj w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień szczególnej modlitwy o święte i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

 3. Dzisiaj:

  – po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo dla Matek i Ojców Różańcowych

  – w czasie Mszy św. o godz. 12.15 grupa 30 dzieci naszej Parafii przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. Otoczmy je naszą gorliwą modlitwą

  – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św.

  – o godz. 17.40 nabożeństwo majowe, później Msza św.

 4. Dzisiaj o godz. 12.00 Odpust ku czci Św. Izydora w Biadkach.

 5. W ciągu tygodnia nabożeństwa majowe o godz. 18.10, po nich Msza św. wieczorna. Nabożeństwa majowe poprzedzone są modlitwą różańcową.

 6. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. będą przeżywały „Biały Tydzień”. Przychodzą codziennie w białych szatkach na Mszę św. o godz. 17.00 i przystąpią do Komunii św.

 7. W środę dzieci kl. III uczestniczyć będą we Mszy św. na Jasnej Górze o godz. 13.30. Zbiórka dzieci i rodziców udających się w pielgrzymce do Matki Bożej w środę o godz. 7.00 na Małym Rynku.

 8. W czwartek w parafii Św. Andrzeja Boboli uroczystość odpustowa. Suma o godz. 18.00.

 9. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź św. i próba dla dzieci kl. IV, które przeżywać będą I rocznicę I Komunii św.

 10. W przyszłą niedzielę:

  – po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo w intencji trzeźwości

  – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i uroczysta Msza św. z okazji I Rocznicy I Komunii św. Na tę uroczystość zapraszamy dzieci kl. IV wraz z rodzicami i najbliższymi.

 11. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć bardzo ciekawy numer „Opiekuna” z wieloma bardzo interesującymi artykułami.