OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 22.03.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 22.03.2020 r.

 1. Trwajmy na modlitwie w naszych domach i rodzinach. Niech ten trudny czas umocni naszą wiarę, więzi rodzinne oraz solidarność z potrzebującymi pomocy z naszego sąsiedztwa. Prosimy o ścisłe przestrzeganie wszystkich przepisów sanitarnych. Przypominamy, że
  w świątyni nie może przebywać podczas liturgii więcej niż 50 osób. Dotyczy to również pogrzebów.
 2. Codziennie zapraszamy na całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy i unikanie skupisk ludzi.
 3. Godziny Mszy Świętych i nabożeństw wielkopostnych pozostają bez zmian.
 4. Zapraszamy do codziennego odmawiania różańca w domach. W naszej parafii, zgodnie
  z prośbą Ks. Abp Stanisława Gądeckiego, transmisja internetowa różańca prowadzonego przez kapłanów o godz. 20.30.
 5. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30 – 8:00, 15:15 – 15:45
  i 18:00 – 18:30. Nie będzie spowiedzi podczas Mszy Św. w tygodniu i w niedziele. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania ponieważ nie będzie spowiedzi ogólnej przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego.
 6. Od poniedziałku do soboty o godz. 15:00, a w niedzielę o godz. 16:00 przed Nabożeństwem Gorzkich Żali modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 7. We wtorek Nowenna do Św. Antoniego o godz. 18:30, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Św. wieczornej.
 8. W środę obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i 28 rocznicę powstania naszej diecezji.
 9. Zapraszamy do duchowej łączności w nabożeństwach transmitowanych z naszej parafii oraz śledzenia informacji na naszych stronach internetowych.
 10. 10.Zachęcamy do korzystania z rekolekcji prowadzonych za pośrednictwem radia, telewizji lub internetu. Telewizja Polska na kanale TVP3 zaprasza na „Rekolekcje
  z dominikaninem Jackiem Salijem”. Nauki będą emitowane w dniach 25, 26 i 27 marca (środa, czwartek, piątek) o godzinie 20.40 (bezpośrednio po transmisji Mszy Św. z Jasnej Góry).
 11. 11.Biuro parafialne czynne od poniedziału do soboty tylko w sprawach pilnych po Mszach Św.