OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 LUTEGO 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 LUTEGO 2019 r.

 1. We wtorek zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny rodzin naszej Parafii. Za przyjęcie kolędy, wspólną modlitwę, okazaną życzliwość, gościnę, złożone ofiary i za wszelkie doznane dobro bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”. Niech Dobry Bóg wynagrodzi wszystkim swym potężnym błogosławieństwem

 2. Dzisiaj:

  – po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo dla Czcicieli Serca Pana Jezusa

  – o godz. 12.00 Odpust ku czci Matki Bożej w Starymgrodzie

  – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św.

 3. Wyjazd pielgrzymów do Ziemi Świętej we wtorek o godz. 6.00 z Małego Rynku. Bardzo prosimy wszystkich o modlitwę dla ponad 40 osób, które pielgrzymować będą przez 8 dni śladami Chrystusa.

 4. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o dar dobrych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych, również z naszej Parafii.

 5. Spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 17.00 w kościele.

 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo dla Matek i Ojców Różańcowych.

 7. W przyszłą niedzielę w przededniu Światowego Dnia Chorego na Mszy św. o godz. 12.15 modlić się będziemy w sposób szczególny w intencji osób chorych i cierpiących. W czasie tej Mszy św. zostanie udzielony sakrament chorych osobom chorym i cierpiącym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 8. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka w kościele przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii. Za okazaną życzliwość, zrozumienie i pomoc już teraz bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.

 9. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć bardzo ciekawy numer dwutygodnika naszej Diecezji „Opiekun” z wieloma bardzo interesującymi artykułami, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.