OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 08 KWIETNIA 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 08 KWIETNIA 2018 r.

 1. Dzisiaj w naszym kościele modli się z nami i Słowo Boże głosi Ks. dr Łukasz Łaszkiewicz wykładowca Biblii w Seminarium Duchownym w Szczecinie i Paradyżu, a jednocześnie przewodnik naszej grupy pielgrzymkowej do Ziemi Świętej.
 2. Dzisiaj w Uroczystość Bożego Miłosierdzia:

– po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo dla Matek i Ojców Różańcowych

– o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św., na które zapraszamy wszystkich, szczególnie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej. Po Mszy św. spotkanie uczestników pielgrzymki z Ks. Łukaszem w domu parafialnym przy ul. Słodowej.

 1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka w kościele przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Za okazaną życzliwość, zrozumienie i pomoc wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.
 2. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia rozpoczynamy 74. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Mocni w Duchu Świętym”. W związku z Tygodniem Miłosierdzia w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar dla ubogich i działalność charytatywną diecezjalnej oraz parafialnej „Caritas”. Za wszelkie ofiary składamy już dzisiaj serdeczne „Bóg zapłać”.
 3. W poniedziałek biuro parafialne będzie czynne tylko w godzinach wieczornych. Kapłani uczestniczą w corocznej pielgrzymce do Katedry i Bazyliki Św. Józefa w Kaliszu.
 4. Spotkanie dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele.
 5. Spotkanie członków Akcji Katolickiej we wtorek po wieczornej Mszy św. na probostwie.
 6. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio w czwartek po wieczornej Mszy św. w kościele.
 7. Spotkanie ministrantów i chłopców, którzy pragną zostać ministrantami w piątek o godz. 17.00 w kościele.
 8. Spotkanie młodzieży ponadgimnazjalnej w ramach katechezy przyparafialnej w piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 9. Spotkanie scholki dziecięcej w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
 10. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 18.00.
 11. Franciszkanie z Kobylina zapraszają na prelekcję o naprotechnologii i Mszę św. w intencji matek w stanie błogosławionym i o dar potomstwa w sobotę o godz. 16.00.
 12. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy X Tydzień Biblijny. Z całego serca zachęcamy chętnych Parafian i przyjaciół naszej Parafii do włączania się w czytanie Słowa Bożego w czasie Mszy św. Zainteresowanych prosimy zgłaszać się w zakrystii, lub w biurze parafialnym.
 13. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzinom z Parafii i spoza Parafii, które pamiętały o potrzebach naszej Parafii i Seminarium Duchownego w ramach daniny diecezjalnej. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 14. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabyć bardzo ciekawy najnowszy numer dwutygodnika naszej Diecezji „Opiekun” z wieloma bardzo interesującymi artykułami, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.