OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 CZERWCA 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 CZERWCA 2019 r.

 1. W ubiegły czwartek zakończyliśmy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała, a w sobotę uroczystą Sumą Odpustową o godz. 12:00 zakończyliśmy Misje Parafialne.

Wyrazy wdzięczności dla Ojców Misjonarzy: o. Ashenafiego, Ks. Etebo i dk Ditrica
za poprowadzenie misji, wygłoszone słowo, świadectwo, za wszelką pomoc i wsparcie.

Podziękowania dla wszystkich którzy angażowali się przy ubieraniu Ołtarzy na Uroczyste procesje oraz w jak najlepsze przeprowadzenie Misji Parafialnych i opiekę nad misjonarzami, a także za ofiary dla nich i paczki dla dzieci z Etiopii i Tanzanii.

 1. Termin pogrzebu Ks. Proboszcza jeszcze jest nieznany ze względu na prokuraturę.

 2. Od przyszłej niedzieli do końca wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 15:00.

 3. Pod chórem można wpisywać się do księgi kondolencyjnej.

 4. Pielgrzymka na Jasną Górę i do Gidel odbędzie się w innym terminie.

 5. W biurze parafialnym przyjmujemy intencje na Msze Św. za Ś.P. Ks. Proboszcza Dariusza Kowalka. Zapisujemy też na wyjazd na uroczystości pogrzebowe
  do Parzynowa.

 6. Codziennie podczas różańca odmawianego pół godziny przed wieczorną Mszą Św. modlimy się w intencji Ś.P. Ks. Proboszcza Dariusza Kowalka oraz w intencji jemu najbliższych.

 7. W Pierwszy Piątek miesiąca okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Św. i od godz. 15:00. O 17:00 Msza Św. wynagradzająca.

 8. W miesiącu lipcu nie będzie obchodu chorych.

 9. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabyć bardzo ciekawy nowy numer dwutygodnika naszej Diecezji „Opiekun” w którym znajdziemy obszerną relację
  z Uroczystości podczas których Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie otrzymał tytuł bazyliki mniejszej. Także są informacje o zmianach personalnych kapłanów w Diecezji Kaliskiej. Jest również „Gość Niedzielny”, oraz „Mały Gość Niedzielny”.