OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 LIPCA 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 LIPCA 2018 r.

1. Dzisiaj składka w kościele przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii z racji drugiej niedzieli miesiąca. Za okazane zrozumienie, życzliwość i pomoc, wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo dla Matek i Ojców Różańcowych oraz dla wszystkich czcicieli różańcowej modlitwy.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. W przyszłą niedzielę: – po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo w intencji trzeźwości – o godz. 12.00 Suma Odpustowa ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Kobiernie.

6. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych, w lipcu i w sierpniu nie będzie nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia i Mszy św. w niedzielę o godz. 15.00.

7. Są jeszcze wolne miejsca na ośmiodniową samolotowo – autokarową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 05 – 12 lutego 2019 roku. W programie Nazaret, Kana Galilejska, Góra Tabor, Góra Błogosławieństw, Kafarnaum, Tabgha, Jezioro Galilejskie, Betlejem, Ain Karem, Betania, Jerycho, Jerozolima. Pielgrzymować będziemy z Pallotyńskim Biurem Pielgrzymkowym „Peregrinus”. Cena: 570 USD + 1950 PLN. Zapisy i bliższe informacje w biurze parafialnym i na stronie internetowej parafii.

8. W poniedziałek 02 lipca dekretem Księdza Biskupa Ordynariusza posługę w naszej parafii rozpoczął Ks. Artur Kułton, który dotychczas pełnił posługę kapelana w Szpitalu w Ostrowie Wlkp. Księdzu Arturowi życzymy wielu Bożych łask, sił i zdrowia w posłudze w naszej Parafii. W lipcu Ks. Artur przebywa na urlopie.

9. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabyć bardzo ciekawy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabycia.

10. Polski Czerwony Krzyż zaprasza wszystkich, którzy chcą podzielić się z innymi tym, co mają najcenniejszego na akcję poboru krwi w przyszłą niedzielę 15 lipca w budynku Muzeum w Krotoszynie od godz. 9.00 do 13.30. Dla oddających krew przewidziano atrakcyjne upominki.