OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019

1. Dzisiaj na mszy o godz.11.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

2. Różaniec codziennie o godzinie 18.00 dla rodzin :dorosłych, młodzieży i dzieci.

3. Dzisiaj swoje święto patronalne – imieniny obchodzi ks.Artur. Solenizantowi składamy życzenia obfitości wielu Łask Bożych na drodze Kapłaństwa Chrystusowego, daru zdrowia i radości serca oraz opieki Matki Kapłanów -Niepokalanej Dziewicy Maryi.

4.W czwartek po mszy wieczornej w kościele spotkanie Grupy Modlitwy św.o.Pio.

5.W piątek o 16.45 zbiórka ministrantów i kandydatów w kościele.

5. Próba scholi dziecięcej w domu parafialnym o godz.10.00. Schola młodzieżowa spotyka się o 11.00 w kosciele.

6. W następną niedzielę po mszy o g.8.00 nabożeństwo dla Ojców i Matek Różańcowych;  a nabożeństwo różańcowe o godz.17.30.

7. Dzień Papieski, który przypada w następną niedzielę, będzie w naszej parafii obchodzony w ostatnią niedzielę października z racji Niedzieli Powołaniowej, wyznaczonej nam przez księdza rektora kaliskiego seminarium. W następną niedzielę zatem, towarzyszyć nam będą alumni WSD w Kaliszu, którzy podzielą się swoim świadectwem powołania oraz po mszach zbierać będą ofiary na wsparcie kaliskiej uczelni.

8. Następna niedziela jest jednocześnie niedzielą inwestycyjną, kiedy zbieramy ofiary na dzieło renowacji naszej świątyni. Prowadzone są prace nad wymianą instalacji elektrycznej kościoła ,według zaleceń i norm bezpieczeństwa. Jednocześnie składamy podziękowania za złożone ofiary na ten cel. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę indywidualnych ofiarodawców, pragnących zachować anonimowość, za ich serdeczne wsparcie. Bóg zapłać wszystkim !

9. Czasopisma Opiekun, Gość Niedzielny oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła i zakrystii. Kalendarze diecezjalne w nowej szacie graficznej w cenie 5 zł.jako cegiełki wspierające naszych seminarzystów.

10. W piątek po mszy wieczornej spotkanie katechetyczne na probostwie, na które wszystkich katechetów naszej Parafii serdecznie zapraszamy.